• 15 czerwca 2006
 • 7

7 komentarzy

 1. Max pisze:

  Na razie do wakacji daleka droga. Jak się uda, to może jakaś praca, ale nie cały czas. Trochę odpoczynku też by się przydało. No i trzeba znaleźć czas na naukę na kampanię wrześniową…

 2. Sun pisze:

  Ano…. Kurcze przez tą naukę wakacje to jakoś tak mgliste:/… Ale myślę ze w wakacje trzeba wszystkiego po trochu:) ale najwięcej odpoczynku… w końcu cały rok sie pracuje umysłowo itd. Kiedyś trzeba zregenerować siły:) Nie mowie już o czasie który można miło spędzić z bliskimi i znajomymi:)

 3. Loriel pisze:

  No właśnie. Od wakacji jak na razie oddzielają mnie zamknięte drzwi z tabliczką: Sesja, do których klucz ma egzaminator :] Jeśli uda się zdać egzaminy w pierwszym terminie, to chciałabym się opierniczać przez całe trzy miesiące ;P Dużo jeździć, czytać i oglądać. Zwłaszcza oglądać :)

 4. Misiek pisze:

  a Wy tu znowu o nauce. Kampanie wrzesniowa zostwcie w spokoju. Do tego czasu moze sie jeszcze weile wydarzyc :)
  Czas wielkiego leniuchowania juz tuz tuz :)

 5. Mefior pisze:

  Trzeba troszke popracawac, poznac nowych ludzi, nowe miejsca,przezyc cos ciekawego,niebezpiecznego,zobczyc cos czego nigdy nie widziales w koncu wrocic do domu i stwierdzic ze za rok znow to sam.Ja tak spedzam wakacje :)

 6. Max pisze:

  Dokładnie, ja na razie mam zamiar zdać wszytsko co się uda w czerwcu a o kamapnii wrześniowej pomyślę we wrześniu ;) Też chcę trochę odpocząc ;)

 7. Sun pisze:

  Pewnie… Ja też mam plan czerwie a potem dopieor wrzesien ewentualnie koniec sierpnia wrocic do książek:) W koncu wakacje trzeba miec;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge