• 18 czerwca 2006
 • 8

Atak Hakera na Angelsun (Thesunrise)

8 komentarzy

 1. cr4sh pisze:

  zabezpiecznie serwera jedno , zabezpiecznie strony 2gie :P

 2. Sun pisze:

  Tyle że ktoś złamał hasło do panelu zarządzania naszym kontem na webd. I stamtąd już dokonał podmiany stronki. A zabezpieczenie dostępu do panelu zarządzania to już działka właściciela serwera. Chyba że dziura była w samym skrypcie WordPress…. W takim wypadku na aktualizacje trzeba poczekać i mieć nadzieję że usuną dziurę.

 3. Loriel pisze:

  Wybaczcie, ale nie mogę się powstrzymać: tytuł tej notki brzmi prawie jak news: “Atak hakera na Pentagon” ;D W każdym razie, średnio fajny psikus, też przez takie przechodziłam :]

 4. Sun pisze:

  hahaha:) Wiem wiem poniosło mnie :P Ale dla mnie ta stronka jest ważna w sumie… Gdyby tak to wszystko zostało skasowane to byłoby trochę smutno… W końcu tyle sie już tutaj działo:)

 5. Max pisze:

  Heh, złamać hasło do panelu admina, może średnio zdolny 15-stolatek, z dwuletnim doświadczeniem w szukaniu cracków na googlu. Bo jak cracki potrafił znaleźć to i taki program też znajdzie. A prawdziwi “crackerzy” (haker to zupełnie ktoś inny, tak na marginesie…) szukają do złamania bardziej profesjonalnych i wartościowych serwerów. Nie mniej, czyżby zwiększona popularność powodowała takie incydenty? ;d

 6. Sun pisze:

  A ja tam nie wie….Jak dla mnie to nawet nie Polak robił bo w sieci widziałem dużo stron arabskich np. zhakowanych w ten sposob. Stronka może popularna ale to przecież jest stronka domowa  i raczej nie ma wartości dużej (no prócz dla nas może, bo jednak sporo tu wspomnień i czasu poświęconego). Także myślę ze więcej nie będzie takich incydentów:)

 7. Max pisze:

  Różnie bywa, dla spammera teraz nawet komputer przeciętnego Kowalskiego jest dobrym celem – dołaczy do armii “zombie”…

 8. Angel pisze:

  Nie ładnie Panie Hakerze, nie ładnie taka porzadna stronke atakowac;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge