• 15 czerwca 2006
 • 14

3 miesiące Angel and Sun (TheSunrise) :)

14 komentarzy

 1. len.MJ pisze:

  No to pogratulowac :) Swoja droga widac jakie tematy wzbudzaja najwiecej kontrowersji :) Oby tak dalej

 2. Max pisze:

  Heh ;) Ale mnie teraz zaskoczyłeś ;) Tylko nie wiem czy mam pisać dalej czy przestać ;D ;)

 3. Sun pisze:

  No pewnie ze pisać :P Bo Ci pare osób depcze po pietach :P

 4. Loriel pisze:

  Ja szczerze mówiąc też jestem zaskoczona ;) To znaczy się nie tym, że Max jest pierwszy ;P Żeby nie było ;) ;) A co do samego bloga, to zawdzięcza on swoją popularność chwytliwym tematom. Drogi Autorze(Autorzy), nie myślałeś przypadkiem o marketingu? ;D

 5. Angel pisze:

  Pewnie ze tak wlasnie dlatego poszlam na taki kierunek ;-)

 6. Max pisze:

  Heh, a teraz zbierasz doświadczenie? :D

 7. Sun pisze:

  Hihi. Pewnie ze ta stronka to doświadczenie tez:) I to połączenie różnych kierunków ale i zainteresowań;) trochę informatyki i trochę marketingu, pedagogiki czy psychologii:) dzięki temu można pisać bardziej wszechstronnie :D . Ale w ogóle to chodzi o to żeby sie dobrze bawić i tworzyć coś co , może przyciągnąć ludzi…No i co stanowi dla nas samych pamiątką tego co kiedyś się zdarzyło np.:) Miło będzie za parę miesięcy, rok, spojrzeć na to co pisaliśmy choćby teraz… i powspominać :) . Dlatego cieszę się ze wy wszyscy piszecie tutaj… W końcu życie to też znajomi i ludzie z którymi nas jakoś łączy los… Wiec piszcie dalej, i postarajmy się żeby stronka była jeszcze lepsza:) A mam pewne plany co do tego;)

 8. Loriel pisze:

  Wzruszyłam się ;) Jak Babcię kocham ;) ;)

 9. Sun pisze:

  Hihi :D To dobrze ;) W końcu ja tu normalnie niedługo zacznę wierszem pisać :P Taaaak. I może po rosyjsku:P A tak na serio. Co wy byście jeszcze zmienili tu na stronce? Coś dodali, odjęli?? Przez wakacje planuję mały remoncik stronki wiec sugestie mile widziane :)

 10. Loriel pisze:

  Ja bym zmieniła szatę graficzną. Oczywiście zakładam, że motyw słońca  jest motywem przewodnim ;) więc mogę znaleźć materiały na wielce malarski image strony ;) I całość by była obramiona jakąś plecionką… Ja już to widzę, już widzę… ;D :P

 11. Sun pisze:

  Hmm… To w sumie dość ciekawe…..Logo zmieniać raczej nie będę ale wszystko inne raczej sie zmieni…..Bo takie troszkę za brązowe to wszystko:) Ogólnie mam zamiar dość gruntownie przebudować stronę. Ale to w sierpniu raczej bo przez lipiec mnie nie będzie… Także mam nadzieje że po wakacjach stronka będzie odmieniona :) proszę o dalsze sugestie:)

 12. Max pisze:

  Pytanie czy zostajesz na obecnym CMSie czy przesiadasz się na coś innego, chociaż Word Press nie jest zły, ale można umieścić tu jakiegoś większego CMS’a razem z forum, np… Możliwości jest sporo ;)

  PS. Tak, wiem że foorum teraz też jest…

 13. Sun pisze:

  Tzn zostanę raczej przy Word Presie… Alee samym systemem jego… A grafikę się pozmienia:) Co do forum połączonym ze stronka to myślę ze nie wypali bo i tak można pisać co sie chce w komentarzach a forum jest i w sumie mało ludzi tam zagląda…. Zresztą tutaj przede wszystkim chce zachować obecna formę…Aczkolwiek mam naprawde duzo pomysłów na ulepszenie strony i na penwo dodam coś aby kazdy mogl szybko zaproponowac jakis temat abysmy go dali… Dam troche wiecej o zwierzaczkach i troszke lepiej sie zorganizuje te linki po prawej no i damy jakies bardziej ciekawsze…. No a po za tym pomysłów mam sporo i jak tylko sesja przejdzie to zaplanuję stronke na nowo (aczkolwiek to co jest zostanie , ewentualnie bedzie co nieco lekko zmodyfikowane). Wkrótce dam specjalny temat aby wszyscy znajomi mogli wyrazić opinie na temat tego co jest(co poprawic itp) oraz co dodać :)

 14. Max pisze:

  No to ok, ważne że są pomysły… ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge