• 22 maja 2006
 • 7

Czy jesteśmy romantyczni…?

7 komentarzy

 1. Angel pisze:

  hihih Monika pomylilas forum ;-) bezludna wyspa jest gdzie indzije, ale to juz szczegoł ;-)

 2. Loriel pisze:

  Facet powinien być romantyczny tylko wobec swojej kobiety. Bo wiecie jak kończyli stuprocentowi romantycy… ;) W dzisiejszych czasach pewnie skończyliby podobnie ;P A co jest romantyczne? To co wywołuje miłe, ciepłe skojarzenia i stwarza atmosferę intymności: wiatr, delikatne światło, słońce, chmury, uśmiechy i kwiaty. Przede wszystkim kwiaty. Facet z bukietem kwiatów działa tak ogłupiająco jak zapach konwalii ;D

 3. Sun pisze:

  Owszem też myślę ,że to się powinno odnośic jedynie wobec swojej wybranki ;) . Tutaj mozna by też powiedzieć o zjwisku zwanym… rycerskością?? Chodzi o takie niby małe sprawy jak przepuszczanie kobiet w drzwiach itp. Niby naturalne a jednak dosć czesto widać wśród facetów co poniektórych chamstwo :/… Może i mamy równouprawnienie ale i tka myslę ze prawdziwy facet o takich rzeczach powinien zawsze pamiętać i już

 4. DaV pisze:

  Romantyczne są oczy,romantyczne jest czyste serce ze szczerymi intencjami,a na reszte tematów sie nie wypowiadam :)

 5. Angel pisze:

  Romantyzm… jakie ma dzis znaczenie? Bo czasem zastanawiam sie czy wogule cos takiego istnieje widzac obecny swiat i pęd do kariery , kasy i pozycji. Czy mozna jeszcze wogule mowic o romantyzmie??

 6. Sun pisze:

  Ja myślę ze można….Na pewno nie w takim względzie jak kiedyś to bywało ale… nadal myślę są pewne zachowania itp. uważane za.. romantyczne :) . Ja ponoć mam taką dusze trochę romantyka…. Nie wiem na czym to polega bo nie moje stwierdzenie ale…. Myślę ze w zderzeniu z rzeczywistością wszystko to staje sie nie ważne…. Chociaż myślę ze nawet w dzisiejszych czasach zdarzają sie czasem chwile , sytuacje i zachowania które można uznać za romantyczne :)

 7. Monika pisze:

  oj tam bezludna wyspa, brzmi fantastycznie ale jesli o mnie chodzi to nie wytrzymalabym na niej zbyt długo, zreszta Wiolke tez o to nie posadzam, my potrzebujemy ludzi, zeby zyc. ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge