• 20 lutego 2014
 • 6

Co dalej z Ukrainą?

6 komentarzy

 1. gal anonim napisał(a):

  „W tym wszystkim najsmutniejsze jest to że w tym wszystkim najbardziej cierpią ludzie”…
  Lepiej tego napisać nie mogłeś 😉 The Best zdanie ever! 🙂

  • Sun napisał(a):

   No cóż , tak to jest jak człowiek chce za szybko coś napisać i nie czyta po sobie 😉 Dzięki za zwrócenie uwagi.

 2. Aragus napisał(a):

  Bawią mnie te wszystkie facebookowe akcje „solidaryzowania” się z Ukrainą, potomkami tych, którzy w jeszcze bardziej zwierzęcy niż Niemcy sposób mordowali naszych rodaków. Nie odczuwam jakiegokolwiek współczucia jeśli chodzi o te ostatnie wydarzenia. Podobnie nie chciałbym ich widzieć w UE i w Polsce… Bez tego mamy tutaj dziki zachód…

  • Sun napisał(a):

   Tu nie chodzi o to kto jest czyim potomkiem. Polacy jako naród wiele przeszli ale też mają wiele na sumieniu. To nie znaczy, że powinniśmy odciąć się od wszystkich ze względu na stare dzieje. To są nowe pokolenia które na to co robili ich przodkowie nie mają wpływu.

   Ale pomijając narodowość to zawsze taka bezsensowna śmierć w obronie jakiś ideałów jest straszna i tak po ludzku trzeba na to spojrzeć

   • Krzysiek napisał(a):

    No nie wiem, czy śmierć w obronie ideałów jest taka bezsensowna. Jest wiele bardziej bezsensownych, a tylko kilka mniej bezsensownych przychodzi mi do głowy.

    • Sun napisał(a):

     Rzeczywiście trochę źle się wyraziłem. Oczywiście, że w imię ideałów ludzie ginęli i giną, mnie chodziło o sam fakt, że ktoś musi ginąć za swoje przekonania i sam ten fakt jest straszny. Bo przecież nikt ginąc nie musiał, można było rozwiązać problem dyplomatyczna drogą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge