• 22 stycznia 2014
 • 5

Własny blog? To dobry pomysł, choć nie dla każdego.

5 komentarzy

 1. Sargan pisze:

  Cześć,

  Ciekawy wpis. Do statystyk martwych blogów dodałbym jeszcze SEO zapleczówki, czyli takie na które wrzuca się śmieciowe teksty po to, aby umieszczać w nich linki i manipulować wynikami wyszukiwarek. To dopiero plaga. Dlatego, jak widzę komentarz kogoś, kto mówi nawet z sensem a podpisuje się np. Nieruchomości Warszawa, to mnie krew zalewa, bo wszyscy wiedzą o co chodzi… Na moim blogu zabroniłem umieszczania komentarzy z podpisami innymi niż Nicki czy Imiona.

  Moja taka rada dla Ciebie, bo widziałem, że ktoś dodał komentarz zawierający frazę kluczową w nicku – nie publikuj tego! Narazisz się Google i mogą uznać Twojego bloga za producenta spamu a co za tym idzie wypadniesz z wyników wyszukiwania i będzie sporo problemów z naprawieniem tego.

  Pozdrawiam!
  S.

  • Sun pisze:

   Witaj. Zgadzam się że blogi spamiarki to plaga, tym bardziej że sporo jest też stawianych precli , które może nie spamuja, a treści mają lepsze, ale też są pewnego rodzaju oszustwem.

   Co do podawania nazw stron zamiast nicku to też to zauważyłem i rzeczywiście zabronię tego, muszę tylko dodać regulamin dodawania komentarzy. Póki co jest ich niewiele więc tez problem jest niewielki. Ciekawy blog prowadzisz i już kilka artykułów mnie zatrzymało na dłużej 🙂 Pozdrawiam

 2. Krzysiek pisze:

  W sumie mógłbyś Łukasz ten wpis umieścić też na Webmasterze – jako wprowadzenie. Lub przynajmniej tam w temacie blogowania polecić ten jako wstępniak 🙂 Dobrze wprowadza temat i może pomóc komuś zdecydować, czy pchać się w blogowanie w ogóle.

 3. Sun pisze:

  Racja, muszę tak zrobić 🙂 Dzięki za info 😉 Ach, używaj commentLuv do komentarzy, to pokazuje ostatni wpis na Twoim blogu co jest przydatne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *