• 16 marca 2009
 • 2

Kochaj i tańcz

2 komentarze

 1. lenMJ pisze:

  no nie wiem ja juz od kilku lat zawodze sie na polskich produkcjach. Denerwuja mnie komedie typu Lejdis, Testosteron i inne kotki. Po komediach Lubaszenki nic ciekawego nie wyszlo (nie licze filmow typu Plac zbawiciela czy Sztuczek tylko skupiam sie tu na komediach) Faktem jest ze TVN zna potrzeby swoich widzów i wie jak to sprzedac. Nie widziałem więc sie nie wypowiadam ale zbyt dużo się nie spodziewam. Aha wielu osobom podoba się motyw z wiosennej ramówki tej stacji (wiem bo liczne pytania były czy wiem co to 😉 Dlatego żeby nie szukac tu macie link 🙂 http://odsiebie.com/pokaz/1644508—685e.html

 2. Justyna pisze:

  Film „Kochaj i tańcz” bardzo mi się podobał. Polecam go jak najbardziej:)
  Damięcki – jako jeden z moich ulubionych aktorów zagrał cudnie 😉 myślałam, że nie sprawdzi się w tańcu, a tu jednak. Iza Mikko zagrało również bardzo dobrze. Może w wywiadach się wywyższa i tak jakby obraża aktorów polskich, ale rolę którą zagrała to naprawdę pełny profesjonalizm. Mojemu chłopakowi film również się podobał, choć nie chciał na niego bardzo iść. Muzyka bardzo dobrze dobrana, aktorzy:)
  Bardzo fajnie, że film romantyczny:) gdyby zakończył się inaczej, większości widzów na pewno by się nie podobał. Polecam:)

  P.S. Trzeba wspierać polską kinomatografię, jest wiele dobrych filmów, polecam „33 sceny z życia”, ciężki film i dla dojrzałych ludzi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *