• 14 lutego 2009
 • 2

Walentynki – tylko komercja?

2 komentarze

 1. Justyna pisze:

  Mi podoba bardzo się to święto, a komercja jest wszędzie, z każdego święta. Wszystko jest dobre, co się da tylko sprzedać. Wiadomo, że jak się kocha to cały czas, a nie tylko od święta. Ja te święto spędziłam ze swoim chłopakiem w domku, w górach tylko sami:) było cudownie. Mam nadzieje, że takich weekendów będzie więcej. Spotkała nas w tym dniu niespodzianka, bo wygraliśmy pobyt w Spa:) teraz trzeba go wykorzystać :).

  Każdy kiedyś znajdzie swoją drugą połówkę i inaczej będzie podchodziło do tego święta, jeśli teraz jest singlem. Ja jak byłam sama wcale nie było mi przykr, gdy widziałam te pary, One są wszędzie, osoby samotne ja zauważają cały czas…

 2. sylcia pisze:

  Komercja, komercja, komercja!!!

  Nie każcie mi patrzeć, co się wtedy dzieje na ulicach 🙂 a wszystko będzie OK 🙂 bo Miłość można i powinno się okazywać zawsze a nie tylko 14.02, więc te wszystkie zapatrzone w siebie pary spacerujące po mieście wydają mi się ciut przesadzone i na pokaz. Dlatego też uważam, że jeśli zakochani chcą obchodzić to święto, to najlepszym rozwiązaniem jest spędzenie go razem w domu w nastrojowym klimacie.

  Mimo to każdy chciałby dostać i dać coś od siebie bliskiej osobie w taki dzień i wcale nie musi to być coś czerwonego kupionego w sklepie, bo najmilsze prezenty to te, w które wkłada się serce i kawałek siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *