• 24 stycznia 2009
 • 2

Rozumieć się bez słów…

2 komentarze

 1. Justyna pisze:

  Uważam,że człowiek jest naprawdę niesamowitym stworzeniem. Uwielbiam nad Nim się zastanawiać. Nie zgadzam się kompletnie z Tobą co piszesz o gestach, ubiorze itd. Może One czasami się sprawdzają wg ekspertów,ale ja tak nie uważam. Każdy z nas jest indywidualnością, w zależności ile osób tyle będzie różnych zdań. Ja bardzo lubię kolor czarny, brązowy (ogólnie ciemne) i często też tak się ubieram, taki jest mój styl – czy on oznacza,że jestem osobą smutną?? Egoistyczną?? Myślącą tylko o sobie?? Nie sądzę, abym mało wierzyła w siebie – gdyby tak było nie napisałabym tego komentarza:).
  Możemy mówić o zachowaniach różnych ludzi, komentować je, ale to i tak nic nie zmieni, każdy chce być sobą nie nawidzi wręcz tego, że ktoś chce go zmienić.
  Jeżeli ktoś chce zmienić innych powinien zacząć od siebie:)
  Każdy poprzez swoje zachowanie wyraża siebie, jeżeli nie przekracza pewnych granic i nie zagraża innym, nie ingerujmy w to:).
  Wiem,że trochę odbiegłam od tematu:)

 2. Sun pisze:

  Ale ja się zgadzam ze nie można klasyfikować według tego co napisałem człowieka. To pewne dane statystyczne , a one mają to do siebie że sprawdzają się tylko czasami. Fajnie, że każdy człowiek jest wyjątkowy, to czyni świat ciekawszym 🙂 Dlatego najgorsze jest to gdy naukowcy zbyt przedmiotowo i na podstawie danych statystycznych podchodzą do człowieka. Zazwyczaj można się pomylić i to bardzo. A przecież wystarczy pogada z drugą osobą by ja pozna 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *