• 9 listopada 2008
 • 5

Koncert T-Love w TFP

5 komentarzy

 1. Tomek Wójcik pisze:

  I ja miałem przyjemność wczoraj bawić się w TFP na koncercie T.Love :). Spodziewałem się tłumów, ale i tak byłem pozytywnie zaskoczony frekwencją. Jak imprezuję w TFP już jakiś czas tak rzadko widzę takie tłumy.

  Sam koncert był świetny. Oba zespoły dały z siebie wszystko. T.Love ze swoim ponad dwugodzinnym set’em pokazał prawdziwą klasę!

  Ja osobiście nie widzę większego sensu w narzekaniu na warunki. Galeria TFP to jedno z niewielu miejsc w Częstochowie, gdzie można się naprawdę pobawić. Scena tego lokalu gościła bardzo wielu wykonawców, nierzadko spoza granic Polski (np. Tyr w Czerwcu). Właściciele są bardzo otwarci, za co należy im się pochwała. IMO to rekompensuje braki techniczne :).

  Pozdrawiam!

 2. ELŻBIETA 41 l. pisze:

  Witam. „Było zajebiście”to mało powiedziane:).A co tam ścisk ,brak wentylacji czy tym podobne niewygody ja świetnie się bawiłam w raz z moimi synami.Na kolejne koncerty tez przyjdziemy.I nie łudźmy się nasze „miasto” na pewno nie wyłoży kasy na to by było gdzie się dobrze zabawić.Pozdrawiam wszystkich miłośników T.LOVE i dobrej zabawy Ela.

 3. Sun pisze:

  Zgadzam się, że takie, a nie inne warunki to też tworzą dośc ciekawy klimat. Myślę że gdyby to była sala super wykończona, to zabiłoby się w tym wszystkim coś ważnego. Surowe ściany, niedokończone elementy to jednak dają niezapomniane wrażenie. Ale wentylacja jednak by się przydała. Parę osób musieli wyprowadzać. Ktoś wysoki tego nie odczuwa, ale niżsi mają problem gdy są w takim tłumie.

  Co nie zmienia faktu, że zabawa była świetna 😀

 4. suna pisze:

  hehe marudzicie na warunki troszeczke a ciekawa jestem czy byliscie we wczesniejszej siedzibie TFP wydaje mi sie ze jest spora roznica:)

 5. suna pisze:

  swoja droga niektore imprezy organizowane w TFP z tego co wiem to sa wlasnie dofinansowane przez Urzad Miasta wiec moze korzystajmy z tego czesciej to TFP bedzie stac na ulepszenia:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *