• 25 listopada 2008
 • 4

Czy złość piękności szkodzi ?

4 komentarze

 1. Psychika.net pisze:

  artykuł ciekawy tylko ten obrazek z lisem – OBRZYDLIWY ! WSTYDŹ SIĘ !

 2. Sun pisze:

  Haha. Obrazek jak widzę jest losowy, parę godzin temu było tam coś innego… Spoko usunę go bo ten rzeczywiście to już nie bardzo pasuje ;]

 3. Justyna pisze:

  Jestem osobą, którą ciężko wyprowadzić z równowagi, ale też introwertykiem i to właśnie jest złe. Potrafię długo tłumić w sobie, ale też i od razu powiedzieć. Ostatnio jakoś tak właśnie dość często popadam w złość, bardziej mnie wszystko drażni, ale to dlatego,że chciałabym zrobić jak najwięcej a niestety nie mam na to czasu :(. Najlepiej wyjaśnić od razu co jest nie tak, bo im dłużej jesteśmy wkurzeni tym gorzej. Trafna uwaga, że często nasza złość odbija się na najbliższych osobach. Mam wrażenie,że nasze społeczeństwo jest coraz mniej cierpliwe, mogę nawet powiedzieć, że w ogóle.
  Jeżeli chodzi o zazdrość u kobiet to polecam serial „Gotowe na wszystko”. Uważam, że idealnie pokazuje jaka naprawdę jest kobieta i do jakich posunięć jest gotowa.
  Mężczyźni w swojej zazdrości często przesadzają i co najgorsze nie potrafią się do tego przyznać:) cóż, ale tacy są już faceci!! 🙂

 4. Sun pisze:

  Hehe ach Ci faceci ;P Widziałem kilka odcinków gotowych na wszystko i to aż przeraża 😀 A złościć to jednak każdy się czasem złości no i co zrobić… takie życie 🙂 Ale to fakt że społeczeństwo nerwowe się robi i niecierpliwe…. Szczególnie to widać w pracy , prawda ?:) Ale trzeba jakoś to przeboleć ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *