Home > Filmy, Prywatne > Shrek Trzeci – juz za dużo?

Shrek Trzeci – juz za dużo?

No to dzisiaj  z siostrą byliśmy na tym filmiku. I co? No cóż jestem trochę rozczarowany. Film (bo bajką to trudno nazwać)  jest niby ok. Jednak coś już w nim brakuje. Zbyt dużo już tutaj odgrzewanych dowcipów i sytuacji. Jest owszem kilka fajnych nowych postaci, i ogólnie kilka sytuacji w filmie potrafi rozbawić bardzo , jednak nie jest to już to co dawał Shrek 1 i 2. Może sie pośpieszyli?? A może już wystarczy?? Słyszałem ze ma być kolejna część. Pewnie rozwiną wątek z dziećmi Shreka (choć przyznam że ten wątek był najzabawniejszy).
Podsumowując film warto zobaczyć ale nie jest on już tak świeży jak pierwowzór. Jednak Shrek to Shrek i mimo wszystko potrafi rozbawić :)

Podobne wpisy:

  1. Star Trek – nowe otwarcie serii? Film Star Trek w kinach gościł co prawda parę ładnych...
  2. Zmierzch – kolejne fantasy dla wszystkich? Nie tak dawno miałem okazję obejrzeć film  Zmierzch. Film nakręcony...
  3. Avatar – czy naprawdę jest przełomowy? Długo zbierałem się, żeby napisać coś o Avatarze. Na filmie...

admin Filmy, Prywatne

  1. Renia
    Lipiec 4th, 2007 at 13:02 | #1

    No ja jakoś nie obejrzałam całej 3… i tu zastanawiam sie dla czego?…. może dla tego ,że jednak ciągniecie się odcinków nie jest już takie fajne… zawsze , a może przeważnie 1 część jest najfajniejsza najlepsza….. i może dla tego ludzie idą na inne części , zafascynowani tym co było na początku….hmmm a może nie mam racji…. ale mimo to jakoś wcale mnie nie ciągnie by obejrzeć w całość ta 3 część… chyba lepiej będę żyła tylko tymi dwoma i wystarczy mi to w całości… w sumie i tak piersza jest najlepsza i nic tego nie zmieni

  2. Agulka
    Lipiec 4th, 2007 at 18:43 | #2

    Zgadzam się pierwsza była najlepsza, lecz nie należy skreślać trzeciej części ponieważ jest w niej równie dużo śmiesznych scen;) oraz nowych postaci:). Mam nadzieje że następna część będzie:). Booskie były dzieciaczki:P:D

  3. Lipiec 4th, 2007 at 23:22 | #3

    Zazwyczaj tak jest, najlepszy film, to ten pierwszy bo: nowy, interesujacy i przedewszystkim CIEKAWY.
     
    pozdrawiam*: (:

  4. Sun
    Lipiec 4th, 2007 at 23:44 | #4

    Owszem pierwsze zazwyczaj dobre ale…. Są wyjątki :) Np. mój ukochany władca pierścieni :D Nowe postacie to mnie się podobał merlin :D wymiata;-) Reszta w sumie może być;) No dzieciaki rzeczywiście super;-) Myślę ze warto jednak tą część obejrzeć:)

  5. Max
    Lipiec 5th, 2007 at 13:54 | #5

    Mnie dwójka się nie podobała. Nie wiem, trójkę może zobaczę, może nie. Jakoś mnie nie ciągnie. Słyszałem że trzecia odsłona jest lepsza od dwójki (która mnie absolutnie się nie podobała – zaśmiałem się może z 2 razy), ale jak to bywa – jedynka jest najlepsza. Śmierdzi mi tutaj czymś co stosują twórcy “Piratów z Karaibów”. Zrobili dobry film, a kontynuacje staczają się po równi pochyłej. Chociaż 2-ga częśc “Piratów” była lepsza niż druga cześc przygód Shreka. Ale dalej? Ja podziękuję…

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif