• 3 września 2006
 • 0

Mężczyzna – niewolnik w rękach kobiety?

No Responses

 1. Max napisał(a):

  Zdecydowanie im się tylko wydaje. Chociaż na pewno są faceci którzy dają sobą manipulować, no ale co zrobić? Zawsze ktoś zaniża poziom 😉

 2. Loriel napisał(a):

  Naiwna myśl feministki mówiłaby, że to kobiety rozdają karty. Naiwna myśl mężczyzny, mówiłaby, że to właśnie on jest panem i władcą. Dla mnie nie ma rozwiązania tego dziwnego sporu. Sa sytuacje, gdy lepiej jest aby mężczyzna posłuchał kobiety i są też sytuacje gdzie kobieta winna posłuchać mężczyzny. A skąd mogła wziąć się myśl taka jak w notce? Moja Mama kiedyś powiedziała, że jak facet się zakocha, to zrobi dla kobiety wszystko. I chyba o to chodzi: że kobiety czarują urokiem. To po pierwsze. A po drugie: gdy ów urok już mija ;P 😉 facet zgadza się na wiele rzeczy dla świętego spokoju. Bo kto by chciał kłótni, kwaśnych min, itd.? Nie jestem mężczyzną ;P więc mogę się mylić w powyższej myśli, ale taka wydaje mi się najbardziej prawdopodobna. I sądzę, że właśnie z tego bierze się przekonanie o władzy kobiet nad mężczyznami. Zaznaczam, że ta władza dotyczy jednak tylko relacji kobieta – mężczyzna w sensie: związek.

 3. Sun napisał(a):

  Myślę że coś w tym jest. A nawet nie sądze że czar kobiet mija?. Nie wiedzieć czemu wszystkie kobiety mają w sobie taką magie (choć nie wszystkie umieją to wykorzystać) która odpowiednio użyta sprawia że my faceci jesteśmy gotowi na duzo. Wiadomo że inaczej to działa gdy kogoś nie znamy, inaczej gdy kogoś znamy jakis czas a jeszcze inaczej w związku 🙂 . Wiadomo że ktoś kogo kochamy ma na nas zdecydowanie większy wpływ niż inni 🙂 . Jednak też wydaje mi się że my czasem (a może zawsze 😉 ?) lubimy to. 😉 . No bo któż się nie oprze czasem tej magii?

 4. Max napisał(a):

  Można iść na pewne ustępstwa, czasem dla świętego spokoju, może czasem dla zrobienia przyjemności drugiej stronie, ale bez przesady, nie można dać sobą rządzić?

 5. detox napisał(a):

  🙂 dla mnie ustepowanie zawsze kojazylo sie z panoflazami 😀 na nieszczescie dla mezczyzn kobietki maja w sobie to cos? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge